На сайті Мін'юсту опубліковано проект Концепції державної мовної політики в Україні. Його ухвалено на восьмому пленарному засіданні Національної комісії зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права 11 липня 2006 року. Чи допоможе він поширенню української мови та зміцненню її статусу? »»»
Мова як засіб спілкування — це найменш вагомий аргумент, адже спілкуватися сяк-так можна і взагалі без мови — поглядами, жестами. А от що мова — генетичний код, ознака національної ідентичності цілого народу, а це завжди несе ідею суверенності, окремішності, незалежності — це серйозно. І більш виразної та вагомої ознаки саме національної мови тут не було і не буде. Виходить, що МОВА — це символ свободи, а отже — і державності її народу. »»»
6 березня на цю тему в Українському домі відбувся круглий стіл, організований клубом ім.. Чикаленка та Лігою українських меценатів. Цікавий кут розгляду бізнесу як діяльності в сфері забезпечення життєспроможності економічного організму країни.»»»
Життя цієї людини - справжній подвиг: коли українське книговидання було ущент поруйноване, він на рівному місці взявся за його відродження. Сьогодні його "А-ба-ба-га-ла-ма-га" - не лише всеукраїнське явище, рівного якому немає, а конкурентноздатне і відоме у світі видавництво.»»»
Вклад революционно известной группы «Гринджолы» в развитие украинской культуры переоценить невозможно. Потому что оценивать нечего. А вот если говорить о культуре речи, можно без труда обнаружить маленький повод для огромной благодарности.»»»
«Патерналістська» складова українського національного характеру й української національної свідомості є похідною від російського національного характеру, російської національної свідомості й випливає звідти. Даються взнаки — чим далі на схід України, тим більше — сотні років життя у складі Російської (в радянській формі теж) імперії! »»»